Holland Roden on Her Hidden Talents, Travel Beauty Tips, and More

22. listopadu 2014 v 21:38 | POSTED TODAY BY BEA | thanks for comments |  + information

Teen Wolf herečka Holland Roden si nikdy nepředstavovala, že sama bude hrát na MTV a ještě méně, že to bude nadpřirozený seriál/seriál o nadpřirozenu.

"Hned na začátku jsem chtěla být kosmonautem a šla jsem do kempu několik let po sobě," říká.

Ale poté, co její otec přesvědčil ji, aby se vydala na vysokou školu, Roden začaal hrát v studentských pracích a objevila svůj talent pro herectví. Počkala jsem na ní a zeptala jsem se co čte, jak se stravovuje a co nosí na sobě v těchto dnech.

Položky, které má vždy po ruce, když se přepravuje letadlem: Jelení luj Jack Black a Burt's Bees Pomegranate, sluneční brýle (pár), žvýkačky a na kruhy pod očima Deweyes.

Čtení: Eat Pretty (s antifeministickým jménem, kterou dostala od kamaráda. Dále miluje The Omnivore's Dilemma, tuto knihu přirovnává k Iliadě (Homér, o Troji))

Oblíbená restaurace: Marix Tex Mex, Earthbar. Ted je v Pasadeně a bude dělat průzkum.

První herecké práce: studentské filmy na vysoké, webové stránky a na HBO série se jménem 12 Miles of Bad Road, která byla ukončena ještě předtím než byla zveřejněna (to ji bylo asi 15/16 let).

Práce venku: Miluje Barry's Bootcamp -

Skryté talenty: "Tři smyčky se svým jazykem, cirkusový trik; jsem levák a já jsem zjistila, ze nejsem O negativní krevní skupina. Jsem se zelenýma očima, zrzka, levák, O negativní holka."


Produkt, který již existuje, a přejete si ho: Musela jít do osm různých CVS obchodů, aby našla příslušné štětečky (v AJ The dollar flip brushes). Tyto štětce měla, ale zapomněla si je v Caboodle.

- překlad berte s velkou rezervou

zdroj: http://holland-roden.com/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama